Medlemmer af LAPs Landsledelse

Se kontaktinformationer til forretningsudvalget samt landsledelsen.

Hanne Wiingaard

Herlufmagle

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Mobiltelefon: 21 63 73 14

E-mail: wiingaard@lap.dk

Steen Moestrup

Hillerød

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Mobiltelefon: 28 22 27 65

E-mail : steen@lap.dk

Jens Rasmussen

Nysted

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Telefon: 29 44 49 09

E-mail: jensvej59@gmail.com

Bettina Kræmer Mærsk

Fredericia

E-mail: bettina@lap.dk

Clarissa Emiria Sørensen

Rødovre

Telefon: 30 48 90 52

E-mail: clarissa@lap.dk

Grethe Kristine Nørgaard

Silkeborg

Telefon: 26 80 95 14

E-mail: grethe-kristine@hotmail.dk

Henrik Kromann Hansen

Aalborg

Telefon: 25 11 46 45

E-mail: hkh@lap.dk

Inger-Liss Christoffersen

Smørum

Telefon: 60 70 24 03

E-mail: inger-liss@lap.dk

Katrine Wiedersoe

Telefon: 31 48 41 16

E-mail: wiedersoe@gmail.com

Lars Kristensen

Vester Skerninge

Telefon: 29 84 04 07

E-mail: lars@lap.dk

Lene Kristiansen

København N

Telefon: 30 11 59 19

E-mail: kristiansenlene@yahoo.dk

Michael P. Krog

Gentofte

Telefon: 39 65 71 65

E-mail : mpkrog@webspeed.dk

Tom Jul Pedersen

Skødstrup

Telefonnummer: 29 88 45 32

E-mail: tomjulpedersen@gmail.com

Læs mere

1. Bor i Århus.
2. Ved meget om de største forskelle der er på raske og sindslidende.
3. Har indsigt i hvad god undervisning er for målgruppen, samt ditto for dem der dyrker idræt.
4. Går ind for positiv psykologi, som er hvor man focusere på det positive, det der giver energi, som er opbyggeligt.
5. Læs merer om mine idder under livsglædegruppen, inden for LAP, eller klik ind på www.venlige.dk
6. Hvis du har spørgsmål til mig, er du velkommen til at skrive til mig på min e-mail adresse