Medlemmer af LAPs Landsledelse

Se kontaktinformationer til forretningsudvalget samt landsledelsen.

Hanne Wiingaard

Faxe

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Mobiltelefon: 21 63 73 14

E-mail: wiingaard@lap.dk

Lenette Rasmussen

Middelfart

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Telefon: 28 74 81 38

E-mail : lenette@lap.dk

Steen Moestrup

Hillerød

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Mobiltelefon: 28 22 27 65

E-mail : steen@lap.dk

Bettina Kræmer Mærsk

Fredericia

E-mail: bettina@lap.dk

Clarissa Emiria Sørensen

Rødovre

Telefon: 30 48 90 52

E-mail: clarissa@lap.dk

Cornelius Christiansen

København

Telefon: 27 57 58 83

E-mail: cornelius@lap-kbh.dk

.

Grethe Kristine Nørgaard

Silkeborg

Telefon: 26 80 95 14

E-mail: grethe-kristine@hotmail.dk

Hanne Carlsen

København NV

Telefon: 29 79 99 57

E-mail: carlsenhanne755@gmail.com

 

Helle Sibbersen

Odense

Telefon: 29 72 17 77

E-mail: hellesibbe@gmail.com

.

Henrik Kromann Hansen

Aalborg

Telefon: 25 11 46 45

E-mail: hkh@lap.dk

Jens Rasmussen

Nysted

Telefon: 29 44 49 09

E-mail: jensvej59@gmail.com

Lene Kristiansen

København N

Telefon: 30 11 59 19

E-mail: kristiansenlene@yahoo.dk

.

Tom Jul Pedersen

Århus

Telefonnummer: 29 88 45 32

E-mail: tomjulpedersen@gmail.com

1. Bor i Århus.
2. Ved meget om de største forskelle der er på raske og sindslidende.
3. Har indsigt i hvad god undervisning er for målgruppen, samt ditto for dem der dyrker idræt.
4. Går ind for positiv psykologi, som er hvor man focusere på det positive, det der giver energi, som er opbyggeligt.
5. Læs merer om mine idder under livsglædegruppen, inden for LAP, eller klik ind på www.venlige.dk
6. Hvis du har spørgsmål til mig, er du velkommen til at skrive til mig på min e-mail adresse