Medlemmer af LAPs Landsledelse

Se kontaktinformationer til forretningsudvalget samt landsledelsen.

Hanne Skou Kadziola

København K

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Telefon: 28 10 83 37

E-mail: hanneskou@kadziola.eu

Hanne Wiingaard

Herlufmagle

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig

Mobiltelefon: 21 63 73 14

E-mail: wiingaard@lap.dk

Nils H. Andersen

Brønshøj

Medlem af Forretningsudvalget og presseansvarlig 

E-mail : n@blot.dk

Andrea Hermansen

København SV

Mobiltelefon: 27 61 01 26

E-mail: Hermansen.andrea@gmail.com

Bettina Kræmer Mærsk

Fredericia

Telefon: 28 88 64 77

E-mail: bettina@lap.dk

Cornelius Christiansen

København SV

Telefon: 27 57 58 83

E-mail: cornelius@lap-kbh.dk

Henrik Kromann Hansen

Telefon: 25 11 46 45

E-mail: groenaert@gmail.com

Katrine Wiedersoe

Telefon: 31 48 41 16

E-mail: wiedersoe@gmail.com

Inger-Liss Christoffersen

Smørum

Telefon: 60 70 24 03

E-mail: inger-liss@outlook.dk

Jørn Bæk

Århus V

Telefon: 50 53 34 50

E-mail: baek3179@gmail.com

Michael P. Krog

Gentofte

Telefon: 39 65 71 65

E-mail : mpkrog@webspeed.dk

Steen Moestrup

Hillerød

Mobiltelefon: 28 22 27 65

E-mail : steen@lap.dk

Tom Jul Pedersen

Skødstrup

Telefonnummer: 29 88 45 32

E-mail: tomjulpedersen@gmail.com

Læs mere

1. Bor i Århus.
2. Ved meget om de største forskelle der er på raske og sindslidende.
3. Har indsigt i hvad god undervisning er for målgruppen, samt ditto for dem der dyrker idræt.
4. Går ind for positiv psykologi, som er hvor man focusere på det positive, det der giver energi, som er opbyggeligt.
5. Læs merer om mine idder under livsglædegruppen, inden for LAP, eller klik ind på www.venlige.dk
6. Hvis du har spørgsmål til mig, er du velkommen til at skrive til mig på min e-mail adresse